CZECH OPEN 2011Prosper Golf Resort Čeladná QUIRIT ALFAEUROPEAN TOUR Race to Dubai
CZECH OPEN 2011AKTUÁLNĚO TURNAJIHRÁČITVÁŘ TURNAJEFOTOGALERIEKONTAKTNABÍDKA PARTNERSTVÍ
info@czechopengolf.cz
ČESKY ENGLISH
Program


Vstupenky!

Vítěz 2009


Fairway Club

Hřiště

Vítězové turnaje

Hrajte Čeladnou

STAŇTE SE FANOUŠKEM

GPS

Czech Open 2010
Partneři


Získejte aktuální informace o akcích a dění okolo CZECH OPEN 2011. Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU!

Partneři


TV CZECH OPEN 2010

Partnerství turnaje

Dobrovolníci

Diváci

Napsali o nás

PRO-AM

Golf Village

Moravia Silesia Open presented by ALO diamonds

CZECH OPEN 2011 ZA DVEŘMI

Čeladná, 14. 6. 2011

Třetí ročník turnaje Czech Open se nezadržitelně blíží. Prosper Golf Club Čeladná se znovu velmi pečlivě připravuje na prestižní klání, které pod beskydské vrcholky přivede kvalitní hráče z European PGA Tour. Na elitní profesionální golf se mohou diváci těšit od 18. do 21.srpna 2011.

Rok se s rokem sešel a zanedlouho se znovu otevřou brány golfového resortu v Čeladné, který přivítá již třetí ročník Czech Open. Turnaj, který se hraje v rámci nejvyšší evropské profesionální série, bude mít letos několik novinek. Mezi tu nejviditelnější bude patřit změna hřiště – bude se hrát avizovaný Middle Course.

Nové jamky 15. a 16. jsou již v naprosto dokonalé kondici, což ostatně ocenil i ředitel turnaje za European PGA Tour Miguel Vidaor při své poslední návštěvě: „Prosper Golf Club Čeladná je nádherným resortem a jsem rád, že letos hráči okusí to nejlepší z tohoto hřiště – tedy Middle Course. Ten je naprosto dokonale připraven na hostování významného turnaje.“

Promotérská společnost Quirit Alfa dokázala i v nepříznivé ekonomické situaci zajistit dostatek finančních prostředků na to, aby se European PGA Tour v České republice znovu hrála.

Věříme, že nádherná divácká kulisa bude ještě o kousek lepší než loni. A budeme moci opět sledovat nádherné dramatické klání, které se bez nadsázky dá nazvat světovým.

Partneři MIURA HOTEL CENTR GROUP BMW DNES ČT4 TICKETPRO ASBIS J&T BANKA LR Health & Beauty Systems idnes.cz KKCG
Partneri