CZECH OPEN 2011Prosper Golf Resort Čeladná QUIRIT ALFAEUROPEAN TOUR Race to Dubai
CZECH OPEN 2011AKTUÁLNĚO TURNAJIHRÁČITVÁŘ TURNAJEFOTOGALERIEKONTAKTNABÍDKA PARTNERSTVÍ
info@czechopengolf.cz
ČESKY ENGLISH
Program


Vstupenky!

Vítěz 2009


Fairway Club

Hřiště

Vítězové turnaje

Hrajte Čeladnou

STAŇTE SE FANOUŠKEM

GPS

Czech Open 2010
Partneři


Získejte aktuální informace o akcích a dění okolo CZECH OPEN 2011. Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU!

Partneři


TV CZECH OPEN 2010

Partnerství turnaje

Dobrovolníci

Diváci

Napsali o nás

PRO-AM

Golf Village

Moravia Silesia Open presented by ALO diamonds

JIMÉNEZ A LARRAZABAL - TO JSOU PRVNÍ ZNÁMÁ JMÉNA PRO CZECH OPEN 2011

Čeladná, 20. 7. 2011

Blížící se golfový svátek v České republice – Czech Open 2011 – už zná první jména, která na něm budou startovat. Mezi evropskými profesionály, kteří se představí na hřišti Prosper Golf Resort Čeladná od 18.-21.srpna, nebudou chybět velmi zkušení hráči.

Hlavním „tahákem“ bude opět španělský matador – Miguel Angel Jiménez. Jeho jméno rozhodně na startovní listině chybět nebude. Hřiště, které designoval, znovu přivítá tohoto emotivního hráče, který se zde podle svých slov cítí jako doma. Jiménez patří k naprosté evropské i světové špičce. V žebříčku Race to Dubai mu patří osmé místo a ve světových tabulkách je osmadvacátý. Do Čeladné se vždy rád vrací a nejinak tomu bude i při turnaji Czech Open 2011.

Dalším jménem, které v polovině srpna přivítáme na hřišti Prosper Golf Resort Čeladná bude Pablo Larrazabal. 28letý španělský profesionál se na European PGA Tour pohybuje od roku 2008. Právě v jeho premiérovém roce si připsal velmi cenné vítězství na Open de France. I díky tomu byl v závěru sezóny vyhlášen Nováčkem roku 2008 na nejvyšší evropské soutěži. Druhého triumfu se dočkal před několika dny, když v dramatickém play-off porazil svého kamaráda – Sergia Garcíu na BMW International Open v Mnichově.

Mezi hráči, kteří potvrdili start na Czech Open 2011, jsou dále: Robert Rock – anglický hráč, který si před několika týdny připsal premiérové vítězství na EPGA (BMW Italian Open), Thomas Aiken z Jihoafrické republiky, Soren Kjeldsen z Dánska a také Angličané Simon Dyson a Chris Wood. Kvalitu startovního pole doplní i další vítězové z European PGA Tour – Thongchai Jaidee a Alexander Noren.

Všichni tito hráči se představí na Czech Open 2011 od 18.-21.srpna na hřišti Prosper Golf Resort Čeladná.

Partneři MIURA HOTEL CENTR GROUP BMW DNES ČT4 TICKETPRO ASBIS J&T BANKA LR Health & Beauty Systems idnes.cz KKCG
Partneri