CZECH OPEN 2011Prosper Golf Resort Čeladná QUIRIT ALFAEUROPEAN TOUR Race to Dubai
CZECH OPEN 2011AKTUÁLNĚO TURNAJIHRÁČITVÁŘ TURNAJEFOTOGALERIEKONTAKTNABÍDKA PARTNERSTVÍ
info@czechopengolf.cz
ČESKY ENGLISH
Program


Vstupenky!

Vítěz 2009


Fairway Club

Hřiště

Vítězové turnaje

Hrajte Čeladnou

STAŇTE SE FANOUŠKEM

GPS

Czech Open 2010
Partneři


Získejte aktuální informace o akcích a dění okolo CZECH OPEN 2011. Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU!

Partneři


TV CZECH OPEN 2010

Partnerství turnaje

Dobrovolníci

Diváci

Napsali o nás

PRO-AM

Golf Village

Moravia Silesia Open presented by ALO diamonds

IROVÉ SE USÍDLILI V PRVNÍ DESÍTCE

Čeladná, 18. 8. 2011
Přesně padesátka hráčů dokázala zahrát první kolo Czech Open s výsledkem lepším, než je par hřiště. Bohužel mezi nimi nebyl ani miláček publika Miguel Angel Jiménez, ani žádný český golfista. Zkušený Španěl předvedl na své možnosti podprůměrný výkon a výsledek 76 (+4) mu dává velmi malou naději na účast ve víkendovém finále. Jiménez se však určitě nebude chtít rozloučit s turnajem po dvou dnech, o to zajímavější bude sledovat jeho dnešní druhé kolo.

Ve vynikající formě se naopak na European Course předvedli irští profesionálové. Do čela průběžného pořadí se dostal výkonem 66 (-6) Peter Lawrie a není divu, že byl po skončení kola se svým výkonem velmi spokojen. „Byl jsem jistý při krátké hře, proměňoval jsem důležité putty a přestože je hřiště o poznání delší, než bylo vloni, cítil jsem se na něm jistě,“ hodnotil svůj výkon.

Jen o jedinou ránu za ním se seřadili hned tři hráči: jeho krajan Damien McGrane, Francouz Victor Dubuisson a Španěl Pedro Oriol. „Začal jsem i skončil první kolo birdie, jedním slovem skvělé. Sice se mi zdá, že je tady těžší, než vloni, ale když se vám daří, není důvod si ztěžovat,“ usmíval se McGrane a pochválil organizátory za skvělé podmínky. „Hřiště je sice ještě místy trochu mokré, ale to hře příliš nevadí. Mnohem důležitější je, že je ve skvělém stavu.“

Hned první kolo ovšem ukázalo, že samotná kvalita fairwayí a greenů dobré výsledky nedělá. Kromě Jiméneze se nedařilo ani dalším hvězdám. Španěl Garrido zahrál 74 (+2), Dán Kjeldsen dokonce ještě o jednu ránu víc. V elitní desítce se naopak objevil vítěz prvního ročníku turnaje v Čeladné Švéd Oskar Henningsson, další Ir Shane Lowry či švédský profesionál Mikael Lundberg. Celkem patnáct hráčů ztrácí na vedoucí pozici tři a méně ran, takže boj o letošní titul začal hodně vyrovnaně.

Partneři MIURA HOTEL CENTR GROUP BMW DNES ČT4 TICKETPRO ASBIS J&T BANKA LR Health & Beauty Systems idnes.cz KKCG
Partneri