CZECH OPEN 2011Prosper Golf Resort Čeladná QUIRIT ALFAEUROPEAN TOUR Race to Dubai
CZECH OPEN 2011AKTUÁLNĚO TURNAJIHRÁČITVÁŘ TURNAJEFOTOGALERIEKONTAKTNABÍDKA PARTNERSTVÍ
info@czechopengolf.cz
ČESKY ENGLISH
Program


Vstupenky!

Vítěz 2009


Fairway Club

Hřiště

Vítězové turnaje

Hrajte Čeladnou

STAŇTE SE FANOUŠKEM

GPS

Czech Open 2010
Partneři


Získejte aktuální informace o akcích a dění okolo CZECH OPEN 2011. Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU!

Partneři


TV CZECH OPEN 2010

Partnerství turnaje

Dobrovolníci

Diváci

Napsali o nás

PRO-AM

Golf Village

Moravia Silesia Open presented by ALO diamonds

AMATÉR ZACH ZASTÍNIL ČESKÉ PROFESIONÁLY

Čeladná, 18. 8. 2011
Celkem šestnáct českých hráčů se představilo divákům v prvním kole Czech Open a většina z nich se přesvědčila o tom, že golfová profesionální špička je stále ještě hodně daleko. Nedařilo se lídrům žebříčku Order of Merit Novému a Matušovi , za svými možnostmi zůstali i mnozí další. Šanci na účast ve finálových kolech však přinejmenším pětice z nich stále ještě má. Nejpříjemnějším překvapením kola z pohledu českých fanoušků byl výkon patnáctiletého amatéra Šimona Zacha. Po trochu nervózním začátku se rozehrál ke skvělému výsledku a eaglem na jamce číslo šestnáct potěšil všechny české fanoušky. Výkon even par mu dává šanci zůstat v turnaji až do víkendu. „Byl jsem zpočátku hodně nervózní, na první jamce jsem potřeboval čtyři rány na to, abych dostal míček ze čtyřiceti metrů do jamky,“ popisoval premiéru mezi profesionály Šimon Zach. „Pak jsem se ale uklidnil, dvě birdie za sebou mě nakopla a ten eagle zajistil velmi dobrý výsledek. Byl to super výkon a doufám, že ho zopakuji i ve druhém kole“.

Další z českých amatérů, který má v případě zlepšení šanci projít cutem je Vojtěch Dostál, který si po poslední jamce povzdechnul: „Výkon tři rány nad par není špatný, ale mělo to být lepší. Pokazil jsem bohužel ty nejlehčí jamky. To je pak těžké udržet krok s nejlepšími.“

Z českých profesionálů se nejvíc dařilo Petrovi Gálovi, který po bogey na poslední jamce nakonec zapisoval +1 a zcela určitě ještě šanci na postup neztratil. Stejně jako Rudolf Nechanický (+2) nebo Martin Příhoda a Lukáš Tintěra (oba +3). Řada diváků byla zvědava na výkon domácího Stanislava Matuše, ale ten je příliš nepotěšil – zahrál 76 a musel by ve druhém kole hodně přidat, aby ho fanoušci viděli i ve víkendových kolech. Velmi nervózní výkon předvedl Marek Nový, který nezapisoval ani jediné birdie a nakonec do klubovny přinesl hrozivě vypadající skóre – 82 (+10)

zach_2_kopr

Šimon Zach

petr-gal-komr

Petr Gál
Partneři MIURA HOTEL CENTR GROUP BMW DNES ČT4 TICKETPRO ASBIS J&T BANKA LR Health & Beauty Systems idnes.cz KKCG
Partneri