CZECH OPEN 2011Prosper Golf Resort Čeladná QUIRIT ALFAEUROPEAN TOUR Race to Dubai
CZECH OPEN 2011AKTUÁLNĚO TURNAJIHRÁČITVÁŘ TURNAJEFOTOGALERIEKONTAKTNABÍDKA PARTNERSTVÍ
info@czechopengolf.cz
ČESKY ENGLISH
Program


Vstupenky!

Vítěz 2009


Fairway Club

Hřiště

Vítězové turnaje

Hrajte Čeladnou

STAŇTE SE FANOUŠKEM

GPS

Czech Open 2010
Partneři


Získejte aktuální informace o akcích a dění okolo CZECH OPEN 2011. Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU!

Partneři


TV CZECH OPEN 2010

Partnerství turnaje

Dobrovolníci

Diváci

Napsali o nás

PRO-AM

Golf Village

Moravia Silesia Open presented by ALO diamonds

MAREK NOVÝ: MÁM NEMOCNÝ ŠVIH

Čeladná, 19. 8. 2011
Nejlepší český profesionál Marek Nový neměl po nepovedeném prvním kole, které dokončil s výsledkem 82 (+10) příliš velké naděje na postup do finále. Věděl, že potřetí za sebou skončí na turnaji Czech Open už po dvou dnech. Ve druhém kole se sice zlepšil, ale opět zůstal daleko za svými možnostmi.

Zastavil se nakonec na celkových patnácti ranách nad par hřiště, což samozřejmě znamená umístění hluboko v poli poražených. „Z Čeladné si odnesu jednu vynikající zkušenost, kterou jsou diváci. Byli doslova fantastičtí. I v prvním kole, kdy jsem hrál opravdu hrozně, našli pár pěkných ran, za které mi zatleskali. Je mi moc líto, že jsem nehrál lépe a věřím, že se alespoň některý z českých hráčů do finále probojuje. Pak může počítat s obrovskou podporou diváků,“ řekl po skončení druhého kola. Nad hlavními důvody svého propadáku se nesnažil příliš přemýšlet. Nevycházelo mu prakticky nic, od úvodního odpalu, až po puttování. „Ono to s tím souvisí. Jakmile jsem netrefil fairway, začaly problémy a byla z toho maximálně záchrana paru.“

Trochu překvapivě se Novému dařilo lépe ve větrném počasí, které výrazně ovlivnilo výkony golfistů v dopoledním programu druhého kola. „Hrál jsem dobře jen na začátku turnaje, kdy jsem byl nervózní. Pak se to ale někde kolem sedmé jamky zlomilo a moje ztráta narůstala. Je pravdou, že ve druhém kole už mi o nic nešlo a možná proto se mi hrálo lépe. Celkovým výsledkem jsem ale samozřejmě zklamaný,“ přiznal.

Srovnávat poslední dva ročníky Czech Open příliš nechtěl, ale pak našel přece jen něco společného. „Vloni jsem začal super, jenže jsem onemocněl a scházely mi síly. Letos jsem sice zdravotně v pořádku, ale mám nemocný švih. Už na posledním domácím turnaji v Karlových Varech jsem to cítil, ale doufal jsem, že se z toho dostanu a v Čeladné bych se mohl pohybovat kolem paru. Bohužel to nevyšlo, musím na tento neúspěch rychle zapomenout a pokračovat dál v tvrdé práci,“ dodal Marek Nový.

novy_1_komp

novy_2_komp
Partneři MIURA HOTEL CENTR GROUP BMW DNES ČT4 TICKETPRO ASBIS J&T BANKA LR Health & Beauty Systems idnes.cz KKCG
Partneri