CZECH OPEN 2011Prosper Golf Resort Čeladná QUIRIT ALFAEUROPEAN TOUR Race to Dubai
CZECH OPEN 2011AKTUÁLNĚO TURNAJIHRÁČITVÁŘ TURNAJEFOTOGALERIEKONTAKTNABÍDKA PARTNERSTVÍ
info@czechopengolf.cz
ČESKY ENGLISH
Program


Vstupenky!

Vítěz 2009


Fairway Club

Hřiště

Vítězové turnaje

Hrajte Čeladnou

STAŇTE SE FANOUŠKEM

GPS

Czech Open 2010
Partneři


Získejte aktuální informace o akcích a dění okolo CZECH OPEN 2011. Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU!

Partneři


TV CZECH OPEN 2010

Partnerství turnaje

Dobrovolníci

Diváci

Napsali o nás

PRO-AM

Golf Village

Moravia Silesia Open presented by ALO diamonds

ŠVÉDSKO-ŠPANĚLSKÁ OFENZÍVA SLAVILA ÚSPĚCH!

Čeladná, 19. 8. 2011
Páteční kolo turnaje Czech Open 2011 bylo nakonec velmi dlouhé a náročné. Vítr v ranních hodinách řádně pozlobil hráče. Poté bouřka přerušila hru na víc než hodinu a tak se původní rozvrh musel předělat. Devět posledních flightů bude dohrávat druhé kolo až dnes. Výrazně do útoku zatroubil především José Manuel Lara ze Španělska a Švéd Mikael Lundberg. Oba jsou s výsledkem mínus 7 na vedoucím místě. Španěl má na svém kontě už dvě vítězství na PGA European Tour a velmi rázně nakročil ke třetímu. „Trošku jsem se trápil ve větru, ale s tím se musí na golfu počítat,“ dodával s úsměvem Španěl.

Nesmíme zapomínat ani na „švédskou stopu“, kterou v minulých dvou ročnících prošlápli na zdejším turnaji Henningsson a Hanson. V jejich šlépějích se vydal krajan Mikael Lundberg, který už se na evropské soutěži také radoval dvakrát z triumfu. V první desítce je mimo Švéda hned trojice Irů, trojice Angličanů a trojice Španělů. V rozpětí šesti ran je pak skoro 40 hráčů. To jen dokumentuje, jak vyrovnaný je turnaj Czech Open 2011.

Za vedoucí dvojicí jsou hned tři pronásledovatelé s rozdílem jedné rány: Angličané Gary Boyd a Oliver Fisher a Damien McGrane z Irska. Gary Boyd může těžit ze svých vzpomínek na minulý ročník, když prohrál až v play-off s Peterem Hansonem. Skvěle zahrál v nepříjemných ranních podmínkách zkušený rydercupový reprezentant Paul McGinley (-4), kterého mohly mrzet hlavně dvě bogey na posledních třech jamkách. „V tomto nepříjemném větru je jakékoliv skóre pod par vynikající,“ hodnotil své skóre irský hráč. Odpoledne se však vítr uklidnil a tak byly k vidění i výraznější výsledky v červených číslech. Nejlepším výkonem dne se prezentoval Tano Goya z Argentiny, který zvládl páteční větrné kolo za vynikajících 66 ran (celkově -5).

1_lundberg_komp

Mikael Lundberg ze Švédska se po dvou kolech prozatím dělí o první příčku se Špěnělem Larou
Partneři MIURA HOTEL CENTR GROUP BMW DNES ČT4 TICKETPRO ASBIS J&T BANKA LR Health & Beauty Systems idnes.cz KKCG
Partneri