CZECH OPEN 2011Prosper Golf Resort Čeladná QUIRIT ALFAEUROPEAN TOUR Race to Dubai
CZECH OPEN 2011AKTUÁLNĚO TURNAJIHRÁČITVÁŘ TURNAJEFOTOGALERIEKONTAKTNABÍDKA PARTNERSTVÍ
info@czechopengolf.cz
ČESKY ENGLISH
Program


Vstupenky!

Vítěz 2009


Fairway Club

Hřiště

Vítězové turnaje

Hrajte Čeladnou

STAŇTE SE FANOUŠKEM

GPS

Czech Open 2010
Partneři


Získejte aktuální informace o akcích a dění okolo CZECH OPEN 2011. Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU!

Partneři


TV CZECH OPEN 2010

Partnerství turnaje

Dobrovolníci

Diváci

Napsali o nás

PRO-AM

Golf Village

Moravia Silesia Open presented by ALO diamonds

DVOJICE Z BRITSKÝCH OSTROVŮ VE VEDENÍ

Čeladná, 20. 8. 2011
Předposlední hrací den na Czech Open vysvitlo nad Čeladnou opět sluníčko, což hráčům evidentně prospělo. Diváci viděli vynikající výsledky a určitě je dvojnásob mrzelo, že se do finále neprobojoval český golfista Šimon Zach. I bez české účasti však nabízí boje o vítězství divácky atraktivní podívanou. Čelo leaderboardu je velmi vyrovnané. Vedoucí muž po dvou kolech Švéd Mikael Lundberg předvedl vyrovnaný výkon ovšem výsledek pouze v paru ho nakonec stál první příčku. Postupně se na něho dotáhla čtveřice soupeřů a dva z nich dokonce odskočili o dvě rány.

Po třech kolech je tak nejblíže zisku poháru dvojice Oliver Fisher z Anglie a Skot Steven O´Hara se shodným skóre deset pod par. Především O´Hara se na sobotní den skvěle vyspal, už na úvodní devítce zahrál čtyři birdie a v nasazeném tempu pokračoval i v té následující. Přidal tři birdie a končil s výsledkem mínus 10. Fisher měl sice začátek pomalejší, na třetí jamce dokonce zaváhal a zapsal bogey. „Může se stát, že po špatné ráně se hráč dostane do nepohody. Já jsem však hrál posledních šest týdnů dobře, takže jsem to rychle hodil za hlavu. Nejsme roboti a během čtyř kol vždy nějaké chyby uděláme. O tom přece golf je,“ komentoval svoji minelu. Výsledek si zanedlouho vylepšil eaglem a vyhoupl se do čela turnaje (-10).

Nejlepšího výkonu dne dosáhl Gaganjeet Bhullar z Indie, který zahrál sedm birdie a k tomu ještě přidal eagle na jamce číslo třináct. Výsledek 64 (-8) znamenal nový rekord hřiště a katapultoval ho mezi nejlepší pětici. „Připravil jsem si hodně šancí a dost jsem jich také proměnil,“ hodnotil své vystoupení a k eaglu na třinácté jamce dodal: „Všechna tři kola jsem hrál z týčka trojkou dřevem. I tentokrát jsem se dostal asi sedmdesát metrů od greenu. Hrál jsem vysoký pitch a trefil přesně místo, ze kterého se míček skutálel do jamky. Takhle jsem to chtěl zahrát v každém kole, teď se to povedlo.“

fisher_kop

Oliver Fisher se společně s Stevenem O´Harou dělí o průběžné první místo
Partneři MIURA HOTEL CENTR GROUP BMW DNES ČT4 TICKETPRO ASBIS J&T BANKA LR Health & Beauty Systems idnes.cz KKCG
Partneri