CZECH OPEN 2011Prosper Golf Resort Čeladná QUIRIT ALFAEUROPEAN TOUR Race to Dubai
CZECH OPEN 2011AKTUÁLNĚO TURNAJIHRÁČITVÁŘ TURNAJEFOTOGALERIEKONTAKTNABÍDKA PARTNERSTVÍ
info@czechopengolf.cz
ČESKY ENGLISH
Program


Vstupenky!

Vítěz 2009


Fairway Club

Hřiště

Vítězové turnaje

Hrajte Čeladnou

STAŇTE SE FANOUŠKEM

GPS

Czech Open 2010
Partneři


Získejte aktuální informace o akcích a dění okolo CZECH OPEN 2011. Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU!

Partneři


TV CZECH OPEN 2010

Partnerství turnaje

Dobrovolníci

Diváci

Napsali o nás

PRO-AM

Golf Village

Moravia Silesia Open presented by ALO diamonds

Turnaj Czech Open se v roce 2012 konat nebude

Čeladná, 18. 5. 2012
Po jednání mezi promotérskou agenturou Quirit Alfa a vedením PGA European Tour, které proběhlo 17. května ve Wentworth, bylo rozhodnuto o zrušení turnaje Czech Open pro rok 2012. Turnaj se neuskuteční, jelikož se pro tento rok nepodařilo zajistit titulárního sponzora. PGA European Tour a majitelé Quirit Alfa, Aleš Buksa a Stanislav Pros, se společně dohodli na pokračování snah o zajištění turnaje pro následující roky.

Quirit Alfa je v současné době v jednání se společností, která má zájem s turnajem spojit své jméno minimálně na tři roky, počínaje rokem 2013. Jedním z cílů tohoto potenciálního sponzora, je představit na turnaji hráče z předních míst světového žebříčku. Z toho důvodu se nyní Quirit Alfa snaží vyjednat termín turnaje, který by toto umožnil. V současné době, kdy je termín turnaje bezprostředně po čtvrtém Majoru sezóny, je obtížné přilákat do Evropy hráče absolutní světové špičky.

Quirit Alfa věří, že ročník 2011 a vítězství Olivera Fishera nebyl loučením Čeladné a České republiky s PGA European Tour.

Prosper Golf Resort Čeladná na toto rozhodnutí reaguje bezprostředně uvedením hřiště do stavu, který bude přívětivější pro rekreační hráče. Dojde k rozšíření fairwayí a snížení roughu. Péče o hřiště bude však i nadále probíhat v kvalitě odpovídající standardům PGA European Tour.

Partneři MIURA HOTEL CENTR GROUP BMW DNES ČT4 TICKETPRO ASBIS J&T BANKA LR Health & Beauty Systems idnes.cz KKCG
Partneri