CZECH OPEN 2011Prosper Golf Resort Čeladná QUIRIT ALFAEUROPEAN TOUR Race to Dubai
CZECH OPEN 2011AKTUÁLNĚO TURNAJIHRÁČITVÁŘ TURNAJEFOTOGALERIEKONTAKTNABÍDKA PARTNERSTVÍ
info@czechopengolf.cz
ČESKY ENGLISH
Program


Vstupenky!

Vítěz 2009


Fairway Club

Hřiště

Vítězové turnaje

Hrajte Čeladnou

STAŇTE SE FANOUŠKEM

GPS

Czech Open 2010
Partneři


Získejte aktuální informace o akcích a dění okolo CZECH OPEN 2011. Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU!

Partneři


TV CZECH OPEN 2010

Partnerství turnaje

Dobrovolníci

Diváci

Napsali o nás

PRO-AM

Golf Village

Moravia Silesia Open presented by ALO diamonds

Tvář turnaje 2011 - Miguel Angel Jiménez

Miguel Angel Jiménez

Datum narození: 05/01/1964
Pozice: 36
Přestup k profesionálům: 1982

Je jednou z nejvýraznějších postav současného golfu. V loňském roce dosáhl na 2009 Open de France pěti set odehraných turnajů na European Tour. Letos si již připsal dvě vítězství na Omega Dubai Desert Classic a 2010 Open de France, která posunula celkový počet jeho titulů na úctyhodných sedmnáct. Pravidelný účastník Ryder Cupu a milovník dobrého vína a prvotřídních doutníků získal v loňském roce novou zkušenost, když jím designované hřiště The Old Course v Prosper Golf Resortu Čeladná hostilo turnaj European Tour, Moravia Silesia Open presented by ALO Diamonds.

Miguel pochází ze sedmi bratrů a ke golfu se dostal v patnácti letech jako caddy a sběrač míčů na driving range. Zlomem v jeho přístupu ke golfu byl turnaj Spanish Open, kde si přivydělával jako caddy a měl možnost sledovat při hře legendy golfu, Seve Ballesterose, Sandy Lyle a Sama Torrance. V té době v něm uzrálo rozhodnutí věnovat se golfu naplno.Tento charizmatický Španěl vždy rád podpoří mladé hráče a najde si chvíli, aby jim poradil. Největším vítězstvím kariéry byl pro Miguela titul z BMW PGA Championship, kde porazil Olivera Wilsona. V roce 2004 se z výhry na Tour radoval dokonce čtyřikrát a díky tomuto výjimečnému úspěchu ukončil sezónu na 4. místě evropského Order of Merit, čímž vyrovnal své nejlepší umístění kariéry.

Jednou z předností, kterou se může pochlubit je vynikající týmová hra, což dokázal při svých třech účastech na Ryder Cupu a při dvanácti startech za Španělsko na Omega Mission Hills World Cup. The Mechanic, jak mu přezdívají, je milovníkem rychlých aut a především svého naleštěného Ferrari.

 

Partneři MIURA HOTEL CENTR GROUP BMW DNES ČT4 TICKETPRO ASBIS J&T BANKA LR Health & Beauty Systems idnes.cz KKCG
Partneri